Üç Ayaklı Kamera Tripodunu Amacı Dışında Kullandım

CAN197

Üst Çavuş
Level 2 ( 2X )
Level 1 ( 1X )

0.00732847 LTC
  • 0.00000000 LTC  
Merhaba Arkadaşlar

Bugün sizlere üç ayaklı kamera Tripodunu nasıl işlevi dışında kullandığımı anlatacağım.

İlk olarak tripoda bilgisayarımın hoparlörünü bağladım arkadaşlar.

WhatsApp Image 2021-06-30 at 21.03.06.jpeg

Bulunduğum yerde müziği bahçede dinlemek istedim kapının yanında masa var ama uzun olan yetişiyor ana hoparlör yetişmiyordu. Sandalyenin üzerine koyduğumda da sandalye alçak kalıyordu. Düşündün taşındım bu fikir geldi aklıma. Bende böyle bir çözüm buldum. Çokta güzel oldu. Telefonu sıkıştıran aparata hoparlörü sıkıştırarak sabitledim. Böylece hem dik konumda sesin sağlıklı dağılmasını sağladım hem de kabloları zorlamadan dışarıda müzik dinleme imkanı yarattım kendime. Resimde de görüldüğü üzere masaya yetişmeyen hoparlörü bu şekilde rahatlıkla dışarıda tuttum.

WhatsApp Image 2021-06-30 at 21.03.05.jpeg

Diğer kullanma durumum ise evde masa vantilatörünü tripoda sabitledim. Malum hava sıcaklıkları bu aralar rekor düzeyde seyrediyor. Şansıma büyük vantilatörüm bozulduğu için masa vantilatörüne kaldım şu anda. Alttaki resimde de görüldüğü üzere masa vantilatörünü tripodun telefon bağlanan yerini söküp oraya oturtarak bu şekilde bir kullanım sağladım. İstenildiğinde daha da yükselebiliyor.

WhatsApp Image 2021-06-30 at 20.42.56.jpeg

Tek sıkıntı dönmüyor işte. Özellikle yattığımda, yatağımın önünde yattığım hizaya denk gelmesi çok güzel oldu. Diğer türlü yatağımın yanındaki komodinin üzerine koyduğumda aynı hizada olamıyordum. Bu durumda da bana gelen hava boşa gidiyordu.

Azıcık düşündüğünüz zaman bir çok farklı eşyamızı daha farklı amaçlar için bu şekilde kullanabiliriz aslında.

Bu konudan CAN197 isimli kullanıcıya 0.00014720 Litecoin verilmiştir