Salad Programıyla 5 Dolar Mining (Coin Kazımı) Yaptım Ve Bakın Neler Aldım

CAN197

Üst Çavuş
Level 2 ( 2X )
Level 1 ( 1X )

0.00551227 LTC
  • 0.00000000 LTC  
Merhaba Arkadaşlar

Salad diye bir uygulama keşfettim. Peki nedir bu salad? Bu uygulama aynı steam gibi bir store aslında. İnternet stesinden programı indirerek kuruyoruz. Daha sonra kayıt oluyoruz. Bu uygulamada mining yani coin kazımı yapıyoruz ve coin kazımının dolar karşılığını bakiye olarak size gösteriyor. Kazandığınız bakiye ile storedan bir çok oyun, netflix üyeliği, spotify üyeliği, playstation store üyeliği, ebay gift card, sanal kredi kartı ve bir çok oyun alabiliyorsunuz.

salad.jpg

Bu program ile sol köşeden start dedikten sonra sizin başka birşey yapmanıza gerek yok. Ben gece yatacağım zaman açıp sabah işe gideceğim zamana kadar çalıştırdım programı. Çünkü işlemciye çok yüklendiği için kasıyor. İki işlem bir arada yapılamıyor. Yani yapılabilir ama ben yormuyorum. Birde store kısmında sanal kredi kartı seçeneği var. Buradan da bakiye tutarında sanal kredi kartı oluşturup internet üzerinden alış-veriş yapabiliyorsunuz.

sanal.jpg

Resimde de görüldüğü üzere 5 Dolar sanal kart için sizden 5,75 dolar biriktirmenizi istiyor. Ben çok açık tutmadığım için yaklaşık 1 haftada 5.75 doları tamamladım. Tahminen hiç kapatmazsanız bilgisayarı 3 gün gibi kısa bir sürede 5 dolar mining yapabilirsiniz. Şimdi gelelim bu para ne oldu sorusuna.
Arkadaşlar ben şöyle zannediyordum. Visa Card falan diyor ya visa kredi kartı varsa bu 5 doları benim kartıma para olarak yüklüyor sanıyordum. yani anlık kur üzerinden 5 dolar=43 lira bir bakiye kredi kartıma yatar diyordum. Meğerse uygulama üzerinden sizi sanal kredi kartı sitesine yönlendiyor ve kayıt yaptırdıktan sonra size iki seçenek sunuyor. Ya normal kredi kartı gibi kart basıp adresinize postalıyorlar ve 15 gün gibi bir sürede teslim ediyorlar. Gerçek kart basıp yolluyor ama onda da 3 dolar kargo kesiyor. Yani sizin 5 dolarınız 3 doları kargo kesildikten sonra 2 dolar olarak geliyor. Tahminimce bir sonraki para yatırımlarında da bu hesaba yatırıp sürekli kullanıyorsun. Ya da sanal kart hazırlayıp anında kullanmanızı sağlıyorlar. Ben beklemedim ve sanal kredi kartımı oluşturdum. Hemen çağırdım hanımı girdik trendyola 43 lira bakiyen var ne istiyorsan seç dedim. Göz kalemi ile rimel aldı kargo dahil 29 lira tuttu. Kredi kartı ile ödeniyor ya hemen bana verdiği sanal kart numarasını son kullanma tarihini ve cv numarasını girdim siparişi onayladım. Tak ekrana onaylandı yazısı düştü. Ben şok oldum. İçinde 1.49 dolar kaldı. ee tabi şeytan dürtüyor. Steam hesabıma 10 lira atayım orda dursun dedim. Ama oraya yüklenmedi hata verdi. Bende hemen Wish uygulamasını açtım. Bakayım dedim neler alırım. Ana ekrana önce indirim kodu geldi. (ilk girişte veriyor) Onu not ettim. Bir baktim aşağıdaki kampçı saati 5 TL yazıyor. Hadi canım olur mu öyle şey dedim ve sepete ekledim. :) Direk sipariş ekranımı atıyorum.

WhatsApp Image 2021-07-10 at 00.04.17.jpeg

WhatsApp Image 2021-07-10 at 00.04.16.jpeg

Görüldüğü üzere kalan 1.49 dolarım yani yaklaşık 11 lira bakiyemden toplamda 8 lira daha düşerek bu ürünü de sipariş ettim. Saatin gerçek fiyatında 80 lira yazıyordu ben 8 liraya aldım. O para da salad uygulaması üzerinden geldiği için aldığım bütün ürünler aslında bedavaya gelmiş oldu. Bir dahakine 20 dolarlık karttan alacağım. Kredi kartı olduğu için bütün ürünlerde kullanabiliyorsunuz. Sadece akaryakıtta geçmiyor. Eğer bilgisayarınız varsa ve gece açık bırakırım diyorsanız saladı kesinlikle indirip kurun. Keşke para oalrak verseydi ama hiç yoktan iyidir. İleride trendyoldan market alışverişi bile yaparım. Düşünsene 20 dolar şu anki kura göre 173 lira ediyor market alışverişi için gayet iyi bir rakam. Biz deneme amaçlı bu ürünleri aldık. Zaten saat gelince letgodan 100 liraya satacağım. Bir nevi onun bana verdiği 43 lirayı zaten 2,5 katı olarak geri alacağım.

Görüşmek Dileğiyle...

Bu konudan CAN197 isimli kullanıcıya 0.00039680 Litecoin verilmiştir

KeSPa

Çavuş
Level 1 ( 1X )

0.00122442 LTC
  • 0.00000000 LTC  
Benim pc izin vermedi buna fnsblfnls. Ama çalışıyomuş görmüştüm.

CAN197

Üst Çavuş
Level 2 ( 2X )
Level 1 ( 1X )

0.00551227 LTC
  • 0.00000000 LTC  
Çalıştığının kanıtı yukarıdaki aldığım ürünler kardeşim. Keşke senin pcde de olsaydı.

KeSPa

Çavuş
Level 1 ( 1X )

0.00122442 LTC
  • 0.00000000 LTC  
Çalıştığının kanıtı yukarıdaki aldığım ürünler kardeşim. Keşke senin pcde de olsaydı.
En ufak riske bile gelmiyo benimki ya bazı bağımsız oyunları dahi indirtmiyor, sinir birazcık

CAN197

Üst Çavuş
Level 2 ( 2X )
Level 1 ( 1X )

0.00551227 LTC
  • 0.00000000 LTC