Erkekler Neden Aldatır?

Cey21

Uzman Çavuş
Level 1 ( 1X )

0.00200041 LTC
  • 0.00000000 LTC  
Erkekler için yanindakinden güzel olması aldatmasina yeter

Çoğu kadının en az bir kere bile olsa bu soruyu kendisine vermiştir. "Erkekler neden aldatır?" Bu soruyu ben de kendime defalarca veriyorum. Sosial mediyada kocam beni aldatıyor, sevgilim beni aldatıyor diye çok paylaşımla görüyorum. Bunun nedeni ne? Bir kadın diyor ilişkimiz çok güzeldi ama kocam beni aldatı. Bir diğeri ben bakımlı birisiyim, düzenli spor yaparım fit vicuda sahipim ama kocam beni kilolu biriyle aldatı. Neden?
Ben de soruyorum NEDEN? bunun nedeni nedir?
Erkekler neden aldatır diye araştırmada yaptım tatmin olacağım nedenler bulamadım. Şu günlerde en çok düşündüğüm şey erkeklerin neden aldatmasıdır. Bircevap bulamıyorum. Siz bu sorunun cevabını

Çoğu kadının en az bir kere bile olsa bu soruyu kendisine vermiştir. "Erkekler neden aldatır?" Bu soruyu ben de kendime defalarca veriyorum. Sosial mediyada kocam beni aldatıyor, sevgilim beni aldatıyor diye çok paylaşımla görüyorum. Bunun nedeni ne? Bir kadın diyor ilişkimiz çok güzeldi ama kocam beni aldatı. Bir diğeri ben bakımlı birisiyim, düzenli spor yaparım fit vicuda sahipim ama kocam beni kilolu biriyle aldatı. Neden?
Erkekler neden aldatır diye araştırmada yaptım tatmin olacağım nedenler bulamadım. Şu günlerde en çok düşündüğüm şey erkeklerin neden aldatmasıdır. Bircevap bulamıyorum. Siz bu sorunun cevabını biliyorsanız söyleyin.
Kadın veya erkek sebep ne olursa olsun aldatmak
Erkekler neden aldatır diye araştırmada yaptım tatmin olacağım nedenler bulamadım. Şu günlerde en çok düşündüğüm şey erkeklerin neden aldatmasıdır. Bircevap bulamıyorum. Siz bu sorunun cevabını biliyorsanız söyleyin.
Erkek veya kadın aldatmak sadece karakter yoksunu insanların yapacağı bir olaydır.

atakan703

Onbaşı

0.00018581 LTC
  • 0.00000000 LTC  
Erkekler eşlerini aldatmaması lazım. Ama ne yazık ki bazı erkekler eşlerini aldatıyor. Sebebini sorduğumuz zaman verecek cevabı var aslında. Evimde huzurum yok. Eşim benimle ilgilenmiyor. Bana saygı duymuyor. Erkekte ne yapyor kendini dışarıya vuruyor. Sonrada başına gelmeyen kalmıyor. Erkek aldattığı zaman eşinin hemen haberi oluyor. Eşi anlıyor. Erkek kendini ele veriyor. Günümüzde eşlerde kocalarını aldatıyor. Sebebi çok açık sosyal medya öyle bir dünyadır ki orada istediğin herşeyi bulabilirsin. Anlık hatalar bizi bambaşka bireylere dönüştürebilir. O yüzden aldatmak kötüdür. Kimsenin kimseyi aldatmayacağı dünyada uyanmak ümidiyle.

Luciangel

Kıdemli Çavuş
Level 2 ( 2X )
Level 1 ( 1X )

0.00021283 LTC
  • 0.00000000 LTC  
sadece erkekler aldatmaz, aldatmanın kadını erkeği yok maalesef. Karaktersiz insan aldatır.