Dekordan anlamayan ben dekorasyon konuşmaya geldim

METEHAN

Er
Level 1 ( 1X )

0.00023849 LTC
  • 0.00000000 LTC  
Dekorasyon diyince aklınıza ne geliyor bilmem ama bana düzen geliyor. Fakat türk milletiyiz ya, komşumuzdan evimiz daha güzel durması gerekiyor ya, her tarafa bişeler asmamız, gösteriş yapmamız değil bence dekorasyon. Dekorasyon göze kalabalık gözükmeyen, uyum içinde, az alana çok şey sığdırmak bence. Belkide ben gösteriş sevmediğimden bana böyle geliyor. Bana karşı çıkan çok kişi olabilir, evet haklısınız. Peki siz açıklayın dekor nedir?

Bu konudan METEHAN isimli kullanıcıya 0.00002480 Litecoin verilmiştir

Omer47

Teğmen
Level 4 ( 4X )
Level 3 ( 3X )
Level 2 ( 2X )
Level 1 ( 1X )

0.00671453 LTC
  • 0.00000000 LTC  
Dekorasyon diyince aklınıza ne geliyor bilmem ama bana düzen geliyor. Fakat türk milletiyiz ya, komşumuzdan evimiz daha güzel durması gerekiyor ya, her tarafa bişeler asmamız, gösteriş yapmamız değil bence dekorasyon. Dekorasyon göze kalabalık gözükmeyen, uyum içinde, az alana çok şey sığdırmak bence. Belkide ben gösteriş sevmediğimden bana böyle geliyor. Bana karşı çıkan çok kişi olabilir, evet haklısınız. Peki siz açıklayın dekor nedir?
Bir evin yapılandırılması tercihe göre, dizayn edilmesi, tabi kalabalık eşyalardan da kaçınmak gerek gerekli ve öz eşyalar kullanılması kafi gelir.